Kağıttan Heykellerin Dünyasi

Merhaba; Bugün sizlere atölyede çalıştığım alışılmışın dışında bir projeden bahsetmek istedim. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde Sahne Dekor Kostüm bölümünde okurken kukla eğitimi de aldık.Farklı birçok teknik öğrenirken kilden çalıştığımız sonra kalıplarını çıkarttığımız kafaları,hafif ve daha dayanıklı olabilemeleri için kağıtla kaplardık.İtiraf etmeliyim okuldayken çok sıkıcı bir iş gibi gelirdi.Ancak kendi atölyem olunca ve denemeler yapınca ne kadar keyifli olduğunu gördüm. Şimdilerde hem çocuklar hem de yetişkinler için üzerinde çalıştığım hayvan figürleri çok ilgi görüyor.Özellikle çocuk odaları için alternatif ve organik duvar süsleri arayanlar  veya evcil hayvanlarının duvar süslerini evlerinde görmek isteyenler için tasarımlar yapıyorum.                   Bir bebek odası için,odada kullanılan duvar kağıtlarından yola çıkılarak tasarlanan 3 boyutlu ayıcıklar,geri dönüşüme hizmet ettiği ve organik oluşu sebebiyle tercih ediliyor.Tamamen el yapımı ürünlerin teslimi yaklaşık 2 hafta sürüyor.                                   Tüm hayvanlar bizim için çok kıymetli.Onların heykellerini yaptırabilir,dilerseniz iç mekanlarınız için duvar süsü şeklinde tasarlatabilirsiniz.  

Kağıttan Heykellerin Sihirli Dünyası

User Rating: Be the first one !
0

Merhaba;

Bugün sizlere atölyede çalıştığım alışılmışın dışında bir projeden bahsetmek istedim.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Sahne Dekor Kostüm bölümünde okurken kukla eğitimi de aldık.Farklı birçok teknik öğrenirken kilden çalıştığımız sonra kalıplarını çıkarttığımız kafaları,hafif ve daha dayanıklı olabilemeleri için kağıtla kaplardık.İtiraf etmeliyim okuldayken çok sıkıcı bir iş gibi gelirdi.Ancak kendi atölyem olunca ve denemeler yapınca ne kadar keyifli olduğunu gördüm.

Şimdilerde hem çocuklar hem de yetişkinler için üzerinde çalıştığım hayvan figürleri çok ilgi görüyor.Özellikle çocuk odaları için alternatif ve organik duvar süsleri arayanlar  veya evcil hayvanlarının duvar süslerini evlerinde görmek isteyenler için tasarımlar yapıyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir bebek odası için,odada kullanılan duvar kağıtlarından yola çıkılarak tasarlanan 3 boyutlu ayıcıklar,geri dönüşüme hizmet ettiği ve organik oluşu sebebiyle tercih ediliyor.Tamamen el yapımı ürünlerin teslimi yaklaşık 2 hafta sürüyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm hayvanlar bizim için çok kıymetli.Onların heykellerini yaptırabilir,dilerseniz iç mekanlarınız için duvar süsü şeklinde tasarlatabilirsiniz.

 
'Kağıttan Heykellerin Dünyasi' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

© 2014 Terapi Sanat Resmi Web Sitesi - Solaress desteği ile hazırlanmıştır

Araç çubuğuna atla